top of page
Zdjecie na strone_Zuza 2.jpg

Zuzanna Sieprawska

Psycholożka, Psychoterapeutka CBT w trakcie certyfikacji

 

 

Umów wizytę:

Telefon: +48 690 436 216

Mail: psycholog.zuzannasieprawska@gmail.com

Jestem psycholożką, psychoterapeutką CBT w trakcie certyfikacji. Aktualnie uczestniczę również w kursie terapii dialektyczno-behawioralnej . Prowadzę psychoterapię indywidualną młodych dorosłych i młodzieży od 12 roku życia.

Wykształcenie i kwalifikacje

  • Kurs Terapii Dialektyczno-Behawioralnej organizowany przez Polskie Towarzystwo DBT (aktualnie)

  • Szkoła Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS pod kierownictwem dr hab. Agnieszki Popiel
    i dr Ewy Pragłowskiej, III rok

  • Psychologia, Wydział Filozoficzny, Uniwersytet Jagielloński

 

Jestem magistrem psychologii (Uniwersytet Jagielloński, Wydział Filozoficzny, ścieżka Rodziny i Edukacji) i psychoterapeutką CBT w trakcie certyfikacji (Szkoła Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS pod kierownictwem dr hab. Agnieszki Popiel i dr Ewy Pragłowskiej). Prowadzę terapię młodzieży i młodych dorosłych. Przez ostatnie kilka lat zdobywałam doświadczenie jako psycholog w Siemacha Spot Mogilska, pracując z dziećmi i młodzieżą na indywidualnych spotkaniach oraz podczas grup specjalistycznych i wsparciowych, następnie jako psycholog w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym, w przychodni endokrynologii w Programie Leczenia Otyłości oraz na oddziale endokrynologii. Jestem również instruktorką ZHP i pracuję z młodzieżą oraz studentami, prowadząc kontakty psychologiczne, zajęcia psychoedukacyjne oraz szkolenia dla instruktorów. 

 

W swojej pracy skupiam się na wytworzeniu dobrej relacji z klientem. W trakcie sesji staram się nie stawać po niczyjej stronie, wierząc, że członkowie rodziny z reguły kierują się dobrymi intencjami, choć oczywiście z różnym skutkiem.
W przypadku pracy z nastolatkami bardzo istotne jest dla mnie to, czy nastolatek sam jest zmotywowany do zmiany i czy był brany pod uwagę w procesie podejmowania decyzji o byciu zapisanym na terapię. Moje trzy ulubione założenia z terapii dialektyczno-behawioralnej brzmią: 

 

Pacjenci radzą sobie najlepiej, jak mogą

Pacjenci chcą poprawy swojego stanu.

Pacjenci nie spowodowali swoich problemów, ale to na nich spoczywa odpowiedzialność, by je rozwiązać.

 

Pracuję z zaburzeniami lękowymi (lęk społeczny, OCD, zaburzenia lękowe z napadami paniki, GAD), kryzysem emocjonalnym, zaburzeniami nastroju (depresja, samouszkodzenia, obniżenie nastroju), niskim poczuciem skuteczności i własnej wartości, kłopotami z tolerancją dyskomfortu i zaburzeniami kształtującej się osobowości.

 

Pracuję w zgodzie z Kodeksem Etyczno-Zawodowym Psychologa oraz pod stałą superwizją. Stale podnoszę swoje kwalifikacje poprzez udział w licznych szkoleniach i konferencjach.


.

Formy pomocy i cennik

Każdorazowa sesja 180 zł

bottom of page