top of page
Śliczna_posty insta (6).png

Agnieszka Zając

Psycholog, Trener Tus, Psycholog w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego

 

 

Umów wizytę:

Telefon: +48 669 294 052

Kontakt mailowy: gabinet.agnieszkazajac@gmail.com

 

Jestem psychologiem oraz certyfikowanym trenerem umiejętności społecznych.Obecnie jestem w trakcie 4-letniego całościowego kursu psychoterapii organizowanego przez Katedrę Psychoterapii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, atestowanego przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne.

Prowadzę psychoterapię indywidualną młodzieży (od 13 roku życia)
i dorosłych oraz wsparcie psychologiczne i poradnictwo dla rodziców i dzieci w wieku od 7 roku życia.

Wykształcenie i kwalifikacje

  • Całościowy 4 - letni Kurs Psychoterapii organizowany przez Katedrę Psychoterapii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, atestowany przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne (w trakcie)

  • Studia podyplomowe: “Przygotowanie pedagogiczne do pracy z dziećmi i młodzieżą”, 

  • Kurs trenera Treningu umiejętności społecznych I i II stopnia

  • Szkolenie uprawniające do diagnozy specyficznych trudności w uczeniu się oraz diagnozy inteligencji w oparciu o skalę Stanford - Binet 5, WISC - V

  • Psychologia, specjalność stosowana, Uniwersytet Jagielloński 

 

Jestem psychologiem oraz certyfikowanym trenerem umiejętności społecznych. Ukończyłam 5-letnie jednolite studia magisterskie na kierunku psychologia, o specjalności psychologia stosowana na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.  Obecnie jestem w trakcie 4-letniego całościowego kursu psychoterapii organizowanego przez Katedrę Psychoterapii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, atestowanego przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne.

 

Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. w Ośrodku dla Osób z Autyzmem „Effatha”, Domu Pomocy Społecznej im. Ludwika i Anny Helclów, Centrum Terapii Synteza, jak również Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 4 w Krakowie, z którą jestem związana zawodowo. 

 

Aktualnie jestem trenerem grup dziecięcych i młodzieżowych, współpracując z Środowiskowym Centrum Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży Kraków - Południe, działającym przy Szpitalu im. dra Józefa Babińskiego w Krakowie.

 

Posiadam również doświadczenie pracy jako psycholog w projektach społecznych, m.in. w projekcie „Spokój jest we mnie”, gdzie prowadziłam warsztaty grupowe dla seniorów, dotyczące psychofizjologii stresu oraz wybranych technik relaksacyjnych, jak również w projekcie badawczo - naukowym normalizacji baterii funkcji poznawczych Pracowni Testów Psychologicznych i Pedagogicznych w Gdańsku. Współpracuję również ze szkołami oraz posiadam doświadczenie pracy jako psycholog szkolny.

 

Ukończyłam studia podyplomowe z przygotowania pedagogicznego do pracy z dziećmi i młodzieżą. Pracuję również jako psycholog diagnosta. Posiadam uprawnienia do przeprowadzania badania skalą inteligencji Stanford- Binet 5, WISC-V, diagnozy specyficznych trudności w uczeniu się oraz certyfikat trenera TUS (I i II stopnia).

 

Należę do Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Sekcji Naukowej Psychoterapii PTP. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji, a warsztat doskonalę, m.in. poprzez udział w konferencjach, szkoleniach i warsztatach.

Pracuję w oparciu o psychodynamiczne rozumienie rozwoju człowieka oraz w zgodzie z Kodeksem Etyczno- Zawodowym Psychologa.

Formy pomocy i cennik

Konsultacja psychologiczna/ psychoterapeutyczna pierwsza (50 min.) 170 zł

Poradnictwo psychologiczne (50 min.) 170 zł

Psychoterapia indywidualna młodzieży (50 min.) 160 zł

Psychoterapia indywidualna dorosłych (50 min.) 160 zł

Wsparcie psychologiczne (50 min.) 160 zł

Warsztaty dla grupy, tus, szkolenia - cena ustalana indywidualnie

bottom of page