top of page
IMG-7506.jpg

Katarzyna Zimirska

PsycholożkaPsychoterapeutka

 

Umów wizytę:

Telefon: +48 609549670 / +44 7513531759

Mail: kasiazimirska.psychotherapy@gmail.com

Jestem psycholożką i certyfikowaną psychoterapeutką. Od ponad 10 lat prowadzę psychoterapię indywidualną dorosłych i młodzieży, oferuję konsultacje w kryzysach psychicznych. W  kwietniu 2023 roku ukończyłam szkolenie Analizy Prenatalnej skierowanej do kobiet w ciąży pragnących pogłębić więź z dzieckiem lub do kobiet, dla których ciąża jest związana z niepokojem, lękiem przed porodem lub wcześniejszymi trudnymi doświadczeniami ciążowymi i okołoporodowymi.

Wykształcenie i kwalifikacje
 

Kurs Analizy Więzi Prenatalnej przy Instytucie Analizy Prenatalnej

 /Podczas sesji analizy prenatalnej możemy może skupić się na tym, co dzieje się z emocjami kobiety, jej ciałem oraz jak czuje się z dzieckiem. Pacjentki zgłaszają się zwykle w 20-25. tygodniu ciąży i odbywają około 20 sesji, z częstotliwością od 1 do 3 razy w tygodniu/.

● Kurs Psychoterapii Psychodynamicznej przy Oddziale Psychiatrii Psychodynamicznej w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie – podyplomowe szkolenie przygotowujące do uzyskania Certyfikatu Psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego
● Psychologia, specjalność stosowana, Uniwersytet Jagielloński.


Jestem członkinią  Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej oraz posiadam akredytację British Association for Counselling and Psychotherapy.

Przez wiele lat prowadziłam psychoterapię indywidualną dorosłych pacjentów w Poradni Zdrowia Psychicznego Medinorm w Krakowie, psychoterapię dorosłych młodzieży i dorosłych w Prywatnej Poradni Gabinety Rozwoju oraz w gabinecie prywatnym. 


Aktualnie stacjonarnie pracuję w Anglii, gdzie prowadzę procesy psychoterapeutyczne w prywatnej klinice w Watford, wspieram psychicznie studentów w szkolnictwie wyższym (ESCP Business School) oraz zajmuję się interwencją kryzysową (helpline). 

Pracuję w języku polskim i angielskim; online i w gabinecie (Watford, UK).
 

Formy pomocy i cennik
 

Konsultacja psychologiczna (online) 200zł (50 min) 

Psychoterapia indywidualna (online) 180 zł (50min)
Sesja Analizy Prenatalnej (online) 150
zł (50min)

bottom of page