top of page
zdjecie_Anieszka  .jpg

Agnieszka Gut-Pacyga

Psycholożka, Psychoterapeutka

 

 

Umów wizytę:

Telefon: +48 509 304 011

E-mail: agnieszkaewa.g@gmail.com

Jestem psychologiem i dyplomowaną psychoterapeutką. Na co dzień zajmuję się psychoterapią indywidualną oraz wsparciem psychologicznym młodzieży od 13 roku życia i dorosłych, a także psychoterapią par i rodzin. W swojej pracy staram się indywidualnie podchodzić do problemów każdego człowieka, pomagam nazywać i rozumieć emocje oraz towarzyszę w procesie zmiany.

  • Instagram

Wykształcenie i kwalifikacje

  • Czteroletni całościowy kurs psychoterapeutyczny przygotowujący do uzyskaniu Certyfikatu Psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychologicznego - „Psychoterapia systemowa i psychodynamiczna rodzin, par i pacjentów indywidualnych” – Ośrodek Szkoleń Systemowych w Krakowie.

  • Psychologia stosowana, profil: zdrowie i choroba, Uniwersytet Jagielloński 

  • Studium Pedagogiczne, Uniwersytet Jagielloński

 

​Jestem absolwentką Psychologii Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, całościowego szkolenia psychoterapii atestowanego przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Polskie Towarzystwo Psychiatryczne oraz członkinią Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Swoją pracę terapeutyczną poddaję regularnej superwizji indywidualnej oraz grupowej prowadzonej przez certyfikowanych superwizorów.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam podczas pracy, staży i praktyk między innymi na oddziale Psychiatrii Dzieci i Młodzieży Uniwersyteckiego Szpitala w Krakowie, Krakowskiego Instytutu Psychoterapii, jako wolontariusz w Ogólnopolskim Centrum Zaburzeń Odżywiania oraz w Fundacji dla Dzieci, Młodzieży i Dorosłych „Dom z Marzeń”. Dodatkowo, doświadczenie z dziećmi i młodzieżą nabywałam w trakcie kilkuletniej pracy jako psycholog szkolny oraz w Placówce Opiekuńczo – Wychowawczej dla Dziewcząt, gdzie prowadziłam zajęcia psychoedukacyjne i wspierające dla młodzieży, warsztaty oraz wsparcie dla rodziców i wychowawców. Swoje doświadczenie terapeutyczne nabywałam pracując indywidualnie z młodzieżą, osobami dorosłymi, rodzinami, parami, a także grupami terapeutycznymi dla młodzieży w Krakowskim Instytucie Psychoterapii.

Pracuję w zgodzie z Kodeksem Etyczno- Zawodowym Psychologa.

Formy pomocy i cennik
 

Konsultacja psychologiczna (50 min) – 180 zł

Psychoterapia indywidualna (50 min) – 180 zł

bottom of page