top of page
Śliczna_posty insta (2).png

Karolina Ćwik

Psycholożka, Psychoterapeutka

 

 

Umów wizytę:

Telefon: +48 577 941 905

Jestem psycholożką, psychoterapeutką w trakcie całościowego szkolenia psychoterapeutycznego atestowanego przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Pracuję z dziećmi i młodzieżą (od 12 do 20 roku życia).

Wykształcenie i kwalifikacje

  • Psychologia – Uniwersytet Jagielloński

  • Kurs psychoterapii organizowany przez Krakowskie Centrum Edukacyjne Cogito – 4,5 letnie szkolenie przygotowujące do uzyskania Certyfikatu Psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego - aktualnie

  • Studia podyplomowe: „ Terapia dzieci i młodzieży”, „Pedagogika specjalna, terapia i wspomaganie osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu”. Przygotowanie pedagogiczne UJ, kurs trenera Treningu Umiejętności Społecznych I i II stopnia, kurs „Monachijskiej Funkcjonalnej Diagnostyki Rozwojowej” w Towarzystwie Krakowskiego Ośrodka Rehabilitacji Wieku Rozwojowego.

 

Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. podczas staży na Oddziale Psychiatrii Dzieci i Młodzieży Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, Krakowskim Instytucie Psychoterapii, Zakładzie Psychoterapii Szpitala Uniwersyteckiego; pracy w szkole z oddziałami integracyjnymi oraz w Centrum Psychoterapii i Rozwoju MyTherapy. 

Pracuję w szczególności z pacjentami z zaburzeniami nastroju, zaburzeniami lękowymi, niskim poczuciem własnej wartości, z trudnościami w nawiązaniu relacji.

Pracuję w zgodzie z Kodeksem Etyczno- Zawodowym Psychologa. Jestem członkinią Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji. Zapewniam bezpieczną i przyjazną atmosferę.

Formy pomocy i cennik
 

Konsultacja psychologiczna: 170zł (50 min.)

Psychoterapia indywidualna: 170zł (50 min.)

bottom of page