top of page
darialamch.jpg

Daria Lamch

Psycholożka, Psychoterapeutka

 

 

Umów wizytę:

Telefon: +48 507 573 321

E- mail: dlamch.gabinet@gmail.com

Jestem psychologiem oraz psychoterapeutą w trakcie całościowego szkolenia psychoterapeutycznego organizowanego Przez Fundację Rozwoju Terapii Rodzin Na Szlaku. Prowadzę psychoterapię indywidualną dorosłych i młodzieży oraz psychoterapię par. 

Wykształcenie i kwalifikacje 

  • Kurs Psychoterapii ze szczególnym uwzględnieniem systemowej terapii rodzin organizowany przez Fundację Rozwoju Terapii Rodzin na Szlaku,  przygotowujący do uzyskania Certyfikatu Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego (aktualnie)

  • Psychologia, specjalność psychologia kliniczna, Akademia Ignatianum

  • Przygotowanie pedagogiczne, Krakowski Instytut Rozwoju Edukacji

Doświadczenie zawodowe zdobywałam na stażach m.in. w Szpitalu Klinicznym im. dr J. Babińskiego w Krakowie, Krakowskim Instytucie Psychoterapii, Szpitalu Uniwersyteckim (w ramach współpracy z Fundacją „Dobrze, że jesteś”) oraz w Stowarzyszeniu Dobrej Nadziei. A także pracując w Zakładzie Opiekuńczo- Leczniczym oraz Zespole Szkół Zawodowych. Prowadziłam psychoterapię indywidualną dorosłych, młodzieży oraz psychoterapię par pracując w Poradni Balans w Mogilanach, Centrum Dobrej Terapii oraz współpracując z Gabinetami Ariadna w Krakowie. 

Na co dzień pracuję w Centrum Zdrowia Psychicznego Szpitala Klinicznego im. dr. Józefa Babińskiego w ramach Oddziału Dziennego Ogólnopsychiatrycznego oraz Poradni Zdrowia Psychicznego w Skawinie, a także prowadzę prywatny gabinet. 

Pracuję w oparciu o psychodynamiczne rozumienie rozwoju człowieka, uwzględniając kontekst systemowy. Pracuję z osobami dorosłymi, młodzieżą oraz parami. Staram się pomóc osobom, które doświadczają trudności w relacjach, zmagają się z objawami depresyjnymi, lękowymi, a także zaburzeniami osobowości. Oferuję pomoc osobom z zaniżonym poczuciem własnej wartości, DDA, osobom, które próbują poradzić sobie z własną przeszłością lub znajdują się w kryzysowym momencie swojego życia i chcą dokonać zmian.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz członkiem Sekcji Naukowej Psychoterapii. Pracuję zgodnie z Kodeksem Etyczno-Zawodowym Psychologa. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. Stale podnoszę swoje kwalifikacje poprzez udział w licznych szkoleniach
i konferencjach.

Formy pomocy i cennik

Konsultacja psychologiczna 180 zł (50 min)
Psychoterapia indywidualna 180 zł (50 min)
Psychoterapia pary 240 zł (50 min)

bottom of page