top of page
Śliczna_posty fb (10).png

Monika Indyka

Psycholożka, Psychoterapeutka

 

 

Umów wizytę:

Telefon: +48 729 922 629

Jestem psycholożką i psychoterapeutką-ukończyłam całościowy Kurs Psychoterapii w podejściu integracyjnym- systemowo-ericksonowskim, atestowany przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne oraz Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych oraz psychoterapię par.

Wykształcenie i kwalifikacje

  • Całościowy Kurs Psychoterapii w Katowickim Instytucie Psychoterapii

  • Psychologia, Uniwersytet Jagielloński

Pracuję z osobami z zaburzeniami lękowymi, afektywnymi, adaptacyjnymi, nerwicami, depresją, zaburzeniami osobowości, przechodzącymi kryzys, przeżywającymi trudności w relacjach z innymi ludźmi oraz osobami nieheteronormatywnymi i transpłciowymi. Towarzyszę również w rozwoju, lepszym poznaniu siebie, swoich emocji i zachowań.

W swojej pracy staram się integrować różne podejścia terapeutyczne, tak by jak najlepiej dobrać metody do potrzeb danej osoby. W procesie psychoterapii zwracam szczególną uwagę na współpracę z pacjentem, autentyczność oraz na zbudowanie atmosfery bezpieczeństwa i akceptacji. Pracę terapeutyczną poddaję regularnej superwizji oraz pracuję w zgodzie z Kodeksem Etyczno-Zawodowym Psychologa. 

Doświadczenie zawodowe zdobywałam podczas kilkuletniej pracy na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym oraz w Poradni Zdrowia Psychicznego w Bielskim Centrum Psychiatrii – Olszówka w Bielsku-Białej. Odbyłam również staż na Całodobowych Oddziałach Psychiatrycznych w Szpitalu Specjalistycznym im. Ludwika Rydygiera oraz w Szpitalu Klinicznym im.dr. Józefa Babińskiego w Krakowie. Dodatkowo pracowałam na Oddziałach Rehabilitacji Neurologicznej
i Onkologicznej w Ustroniu. Prowadzę praktykę prywatną w gabinecie psychoterapeutycznym.

Formy pomocy i cennik
 

Konsultacja psychologiczna 180 zł (50 min)

Psychoterapia indywidualna 180 zł (45 min)

Psychoterapia pary 230 zł (50 min) 

bottom of page